50-lecie Szkoły

Obchody jubileuszu 50-lecia - galeria zdjęć

50-lecie Szkoły

Zaproszenie

19 października 2016 r. w Sali widowiskowej Biblioteki i Forum Kultury przy ul. Kochanowskiego o godz. 16.30 odbędą się uroczystości związane z obchodami 50 – lecia Szkoły Podstawowej nr 7 im. Jana Pawła II w Oleśnicy.

Uczestnikom spotkania zostanie zaprezentowany program artystyczny przygotowany z okazji Jubileuszu. Zgodnie z tradycją zostaną wręczone certyfikaty Przyjaciela Siódemki.

Szkoła przygotowała materiały nawiązujące do jej święta oraz wystawę fotograficzną obejmującą pół wieku jej działalności. Zadbano także o okolicznościową publikację.

W godzinach przedpołudniowych w Sali widowiskowej obchody Jubileuszu świętować będą aktualni uczniowie Szkoły. Będzie to także szczególny dzień dla pierwszaków, którzy zostaną uroczyście pasowani na uczniów.

W niedzielę 16 października 2016 r., w dzień szczególnie związany z Patronem Szkoły, w Bazylice Mniejszej zostanie odprawiona Msza św. w intencji byłych i aktualnych pracowników, uczniów i ich rodziców.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na uroczystości związane z obchodami Jubileuszu.

Przeszłość na fotografiach

Archiwum p. Tadeusza Balińskiego