Grono Pedagogiczne:

 

 

Nazwisko i imię nauczyciela przedmiot

Bielańska Karasek Barbara 

 historia

Bieniek Ewa 

 matematyka

Bojkowska Ewelina 

 wychowanie przedszkolne

Cieśla-Styczeń Małgorzata 

 język niemiecki, zajęcia artystyczne

Czapiga-Maciąg Małgorzata 

 geografia

Czarkowski Bartosz 

 wychowanie fizyczne

Dobrzańska-Agon Teresa 

 język angielski

Domaradzka Katarzyna 

 religia, logopeda

Dworaczyńska Jolanta 

 wychowawca świetlicy

Faiga Monika 

 język niemiecki, język angielski

Gorzelak Agnieszka 

 informatyka, matematyka

Górko Małgorzata 

 wychowanie przedszkolne

Gugulski Krzysztof 

 fizyka

Hanzel Sandra 

 wychowanie przedszkolne

Hortecka Karolina 

 pedagog

Jakubczak Barbara 

 zajęcia komputerowe

Janicka Małgorzata 

 język angielski

Jankowska Alina 

 biologia, geografia

Jaros Bogusława 

 fizyka

Jaworska Beata 

 edukacja wczesnoszkolna

Jurzyk Katarzyna 

 język polski, biblioteka

Kalitan Ewa 

 edukacja wczesnoszkolna

Kamińska-Kuś Anna 

 język polski

Kamzol Joanna 

 język angielski

Kawecka Beata 

 język polski, logopeda

Kołodrubiec Anna 

 język polski

Kołodziejczyk Elżbieta 

 religia

Kulwieć Anna 

 pedagog

Malczewski Jacek 

 wychowanie fizyczne

Marszałek Lidia 

 edukacja wczesnoszkolna

Maśko Katarzyna 

 edukacja wczesnoszkolna

Michalec Waldemar 

 wychowanie fizyczne

Pakos Sylwia 

 chemia, matematyka

Płaneta Anna 

 matematyka

Pochopień Małgorzata 

 biblioteka

Prostak Bernadeta 

 edukacja wczesnoszkolna

Rasała-Świtoń Dorota

 technika

Rubaszewska Beata 

 historia, WOS

s.Karolina 

 religia

Samburska Romana 

 język angielski, plastyka

Sieczka Bernarda 

 technika, przyroda, wychowawca świetlicy

Smolak Małgorzata 

 wychowanie przedszkolne

Sosnowska Korina 

 przyroda, biologia, plastyka

Szczegodzińska Joanna 

 język polski

Szymańska-Olejniczak Agnieszka 

 matematyka, wychowawca świetlicy

Tarasek Katarzyna 

 wychowanie przedszkolne

Urbaniak-Sodolska Danuta 

 edukacja wczesnoszkolna

Waga Marlena 

 wychowanie fizyczne

Weliczko Paweł 

 informatyka, technika

Wicińska Urszula 

 edukacja wczesnoszkolna

Wrona Monika 

 muzyka

Zdyb Barbara 

 pedagog

 

 

                

Wychowawcy klas:

 

KLASA

WYCHOWAWCA

0 A

Małgorzata Smolak

0 B

Małgorzata Górko

0 C

Katarzyna Tarasek

I A

Danuta Sodolska-Urbaniak

I B

Urszula Wicińska

II A

Lidia Marszałek

II B

Beata Jaworska

III A

Katarzyna Maśko

III B

Bernadeta Prostak

III C

Ewa Kalitan

IV A

Katarzyna Jurzyk

IV B

Teresa Dobrzańska-Agon

IV C

Joanna Kamzol

V A

Waldemar Michalec

V B

Bartosz Czarkowski

VI A

Joanna Szczegodzińska

VI B

Agnieszka Szymańska – Olejniczak

VII A

Barbara Bielańska Karasek 

VII B

Korina Sosnowska

G II A

Anna Kamińska - Kuś

G II B

Sylwia Pakos

G II C

Monika Faiga

G III A

Gorzelak Agnieszka

G III B

Beata Rubaszewska

G III C

Ewa Bieniek

 

Zapisz

Zapisz