Grono Pedagogiczne:

 

 

s.Karolina - religia

Bieniek Ewa - matematyka

Bojkowska Ewelina - wychowanie przedszkolne

Cieśla-Styczeń Małgorzata - język niemiecki, zajęcia artystyczne

Czapiga-Maciąg Małgorzata - geografia

Dobrzańska-Agon Teresa - język angielski

Domaradzka Katarzyna - religia, logopeda

Dworaczyńska Jolanta - wychowawca świetlicy

Faiga Monika - język niemiecki, język angielski

Gorzelak Agnieszka - informatyka, matematyka

Górko Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

Grzesiak Aneta - wychowanie przedszkolne

Hortecka Karolina - pedagog

Jakubczak Barbara - informatyka

Janicka Małgorzata - język angielski, historia

Jankowska Alina - biologia, geografia

Jaros Bogusława - fizyka

Jaworska Beata - edukacja wczesnoszkolna

Jurzyk Katarzyna - język polski, biblioteka

Kamińska-Kuś Anna - język polski

Kamzol Joanna - język angielski

Karasek-Bielańska Barbara - historia, WOS

Kawecka Beata - język polski, logopeda

Kołodrubiec Anna - język polski

Kołodziejczyk Elżbieta - religia

Kulwieć Anna - pedagog

Malczewski Jacek - wychowanie fizyczne

Marszałek Lidia - edukacja wczesnoszkolna

Maśko Katarzyna - wychowanie przedszkolne

Michalec Waldemar - wychowanie fizyczne

Mostek Alicja - wychowawca świetlicy

Owczarczak Małgorzata - informatyka

Pakos Sylwia - chemia, matematyka

Płaneta Anna - matematyka

Pochopień Małgorzata - biblioteka

Prostak Bernadeta - wychowanie przedszkolne

Rasała-Świtoń Dorota - technika

Rubaszewska Beata - historia, WOS

Samburska Romana - język angielski, plastyka

Sieczka Bernarda - technika, przyroda, wychowawca świetlicy

Smolak Małgorzata - edukacja wczesnoszkolna

Sosnowska Korina - przyroda, biologia, plastyka

Szachniewicz Marta - wychowanie przedszkolne

Szczegodzińska Joanna - język polski

Tarasek Katarzyna - edukacja wczesnoszkolna

Urbaniak-Sodolska Danuta - edukacja wczesnoszkolna

Waga Marlena - wychowanie fizyczne

Wicińska Urszula - edukacja wczesnoszkolna

Wrona Monika - muzyka

Zdyb Barbara - pedagog

               

Wychowawcy klas:

KLASA

WYCHOWAWCA

0 A

KATARZYNA MAŚKO

0 B

BERNADETA PROSTAK

0 C

MARTA SZACHNIEWICZ

I A

MAŁGORZATA SMOLAK

I B

MAŁGORZATA GÓRKO

I C

KATARZYNA TARASEK

II A

DANUTA SODOLSKA-URBANIAK

II B

URSZULA WICIŃSKA

III A

LIDIA MARSZAŁEK

III B

BEATA JAWORSKA

IV A

AGNIESZKA GORZELAK

IV B

MARLENA WAGA

IV C

BEATA RUBASZEWSKA

V A

KATARZYNA JURZYK

V B

TERESA DOBRZAŃSKA-AGON

VI A

WALDEMAR MICHALEC

VI B

ANNA PŁANETA

VII A

JOANNA SZCZEGODZIŃSKA

VII B

EWA BIENIEK

VIII A

BARBARA KARASEK-BIELAŃSKA
VIII B
KORINA SOSNOWSKA
G III A
ANNA KAMIŃSKA-KUŚ

G III B

SYLWIA PAKOS

G III C

MONIKA FAIGA

 

 

 

 

Zapisz

Zapisz