KLAUZULA INFORMACYJNA - PRAWNI OPIEKUNOWIE I DZIECI SP7

Biblioteka w nowej odsłonie

W tym roku szkolnym z inicjatywy pani dyrektor Doroty Rasały-Świtoń biblioteka została przeniesiona do sali nr 10  na I piętrze. Po wakacyjnym remoncie, który odbył się dzięki funduszom z Rady Rodziców, jest pięknie, jasno i przestronnie.

Biblioteka zyskała nowe oblicze i nowe możliwości. Mogą  odbywać  się w niej konkursy, lekcje biblioteczne i dodatkowe zajęcia w osobnej czytelni.

W nowej bibliotece czekają też na czytelników nowe książki, które systematycznie kupujemy  dzięki środkom z Narodowego Programu Rozwoju  Czytelnictwa.

Jeszcze raz serdecznie podziękowania dla Rady Rodziców za nowy wizerunek naszej biblioteki.

O Szkole

Jesteśmy Szkołą z Klasą i Szkołą Promującą Zdrowie. Otwartą, dynamiczną i godną zaufania. Tworzymy przyjazną i bezpieczną atmosferę m.in. poprzez realizację programów adaptacyjnych, profilaktycznych, przeciwdziałanie przemocy oraz warsztatów integracyjnych. Należymy do Dolnośląskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie.Tradycją naszej szkoły jest organizowanie festynów rodzinnych integrujących społeczność lokalną. Nasze mocne strony to: edukacja regionalna, ekologiczna i prozdrowotna.

"Katyń - ocalić o zapomnienia"

projekt realizowany przy współpracy ze Stowarzyszeniem "Parafiada"